PROSALON

Природна краса волосся

ТМ PROSALON – одна з найвідоміших польських торгівельних у перукарській галузі.

Створена виключно як професійна продукція з догляду за волоссям, а також для фарбування і укладання на основі власних оригінальних рецептур. Багаторічний досвід, дослідницька лабораторія, сучасна трихологічна апаратура – все це допомагає спеціалістам у створенні найкращих формул для догляду за волоссям.

Prosalon Professional Color Art – лінійка професійних барвників для волосся, яка складається із затребуваних відтінків, допоміжних засобів «до» та «після» фарбування.

Сучасна формула фарби сприяє тому, що волосся отримує догляд у процесі колоризації. Завдяки використанню в рецептурі барвника інноваційних складових, волосся та шкіра голови захищені від подразнень, що виникають у процесі фарбування.

Intensis

Лінія Intensis створена для спеціалізованого професійного догляду за різними типами волос:
–  Intensive Care – для сухого та ламкого волосся;
–  Volume – для об’єму;
–  Color – догляд за фарбованим волоссям;
– Moisture – для зволоження.

Для молодості та життєвої енергії спеціалістами створена лінія Agran Oil. Формула продуктів цієї лінійки базується на олії аргана та протеїнах молока. Компоненти створюють на локонах захисну плівку, надаючи волоссю гладкість і полегшуючи розчісування. В результаті регулярного використання – волосся відновлюється, наповнюється життєвою енергією, отримує шовковистість, приголомшливу гладкість і сяйво.

В асортименті бренду також представлені трихологічні продукти проти випадіння волосся BIOTIC. Інноваційний білковий комплекс впливає на ключові параметри сили волосу, стійкіcть кутикульного шару; надає регенерувальну дію; підвищує вітамінну наповненість волосяних фолікулів.

Лінія Therapy – процедурний догляд для професіоналів. Набори засобів для ефективних, передових та інноваційних процедур для пошкодженого та пористого волосся. Botox Therapy – антивікова процедура на основі гіалуронової кислоти та керавісу. Protein Therapy – засоби для сухого та пошкодженого волосся із вмістом протеїнів шовку та гідролізату кератину.

Продукти серії базового догляду за волоссям від PROSALON – це повний асортимент для професійного догляду за волоссям будь-якого типу, який постійно розвивається та оновлюється новими рецептурами, революційними формулами та складниками.

 • PEPTIDES & BIOTIN — для тонкого та схильного до випадіння волосся.
 • AMINO ACIDS & NIACINAMIDE — для фарбованого та слабкого волосся.
 • SEA MINERALS — для тонкого волосся, схильного до жирності
 • ALOE & POMEGRANATE – сухе, слабке та ламке волосся.
 • RICE & TSUBAKI OIL – сухе, тонке та в’юнке волосся.
 • ARGAN OIL – для пошкодженого, тьмяного та жорстокого волосся.
 • MILK & HONEY – для всіх типів волосся, особливо пошкоджених після перукарських процедур.
 • COCONUT – для всіх типів волосся, особливо пошкодженого і жорсткого.
 • VANILLA – для сухого і ламкого волосся, пошкодженого хімічними процедурами.
 • COOL BLONDE – для світлого, освітленого та сивого волосся.
 • CERAMIDE FORCE — для пошкодженого волосся та волосся з високою пористістю.

Арсенал засобів для стайлінгу Prosalon Professional дозволяє майстру візуально змінити об’єм, приборкати неслухняні кучері, зробити зачіску по-справжньому досконалою.

Спеціалісти компанії PROSALON постійно працюють над вдосконаленням бренду, випускають новинки, а також пропонують навчання для майстрів у польській перукарській академії Prosalon Professional.