Vero Professional

акс укр

Бренд Vero Professional представляє широкий асортимент аксесуарів та засобів з догляду за волоссям, а також професійне електрообладнання.
Електрообладнання представлене випрямлячами для волосся, стайлерами та плойками. Високоякісні матеріали, спеціальне покриття пластин на основі титанових мікрочастинок забезпечують ідеальний стайлінг та турботу про волосся. Низька початкова температура гарантує щадну обробку найбільш пошкодженого волосся, а керамічний нагрівач добре підтримує її.
Технологія іонізації врівноважує властивості пасм волосся, ущільнюючи та розгладжуючи кутикули. Потік негативних іонів нейтралізує позитивні іони, зменшуючи кількість пухнастого волосся та статичних зарядів.

Якісні аксесуари для волосся допоможуть зробити ідеальну зачіску, стануть в нагоді під час фарбування та укладання. У асортименті Vero Professional представлені: гребінці, зажими, брашинги, мисочки та пензлики для фарбування.
Аксесуари забезпечують дбайливе розчісування, додатковий блиск і гладкість волосся, а також захист від статичної електрики.
Особливості аксесуарів Vero Professional:
– оригінальна форма корпусу;
– максимально дбайливе розчісування;
– підходять для щоденного догляду за волоссям різної довжини;
– не травмують волосяні волокна та шкіру голови;
– не провокують ламкість і січення кінчиків;
– висока якість і функціональність.

SILKOMB – найсучасніша запатентована технологія та революційне поєднання спеціальних високоякісних пластиків силікону з карбоном. Гребінці SILKOMB мають неймовірну гладкість, що дозволяє їм легко ковзати по поверхні волосся. Поєднання спеціальних матеріалів надає гребінцю гнучкість, довговічність, міцність, в той же час еластичність і антистатичні властивості.

Серія доглядової продукції для волосся від Vero Professional призначена для ефективного догляду та відновлення волосся різного типу. Результат застосування не змусить на себе чекати: локони легко розчісуються, стають більш слухняними, зникають статична електрика і надлишкова пухнастість. Формули засобів мають захисні властивості, запобігаючи впливу ультрафіолету й термоінструментів. Кожен продукт має своє призначення: для фарбованого волосся, для відновлення, для слабкого та пошкодженого волосся. Регулярне використання Vero Professional сприяє росту сильного, здорового і красивого волосся.