Новини

12/06/2018 Семінар по роботі з фарбниками Maraes від Kaaral в м. Київ

12 червня в м. Київ відбувся семінар по роботі з фарбниками Maraes від Kaaral. Технолог бренду Тетяна Продайко навчала майстрів правилам роботи з блондами та сивиною, розповідала секрети отримання стійких яскравих відтінків та продемонструвала неперевершену роботу фарбника на моделях.                 

22/04/2018 Тренінг “Техніки продажів” для торгівельних консультантів Kaaral

22 квітня в м Київ відбувся тренінг з техніки продажів для комерційних консультантів Kaaral з усієї України. Для проведення тренінгу в столицю з Італії прилетів сам комерційний директор Kaaral Валеріано Албані. Також представники Kaaral в Україні мали можливість поспілкуватися з директором Kaaral Франческо Вітуллі.                                   

27/03/2018 Семінар Блонд#мій колір ТМ Mirella в м. Дніпро

26 та 27 березня відбувся дводенний семінар Блонд#мій колір в м. Дніпро. Було розглянуто правила фарбування блондинок, осітлення волосся, пастельне тонування, а також процедури з реконструкції блондованого волосся. Семінар провела технолог бренду Анна Лесько.                     

14/03/2018 Семінар Welcome to Kaaral у м. Київ

14 березня у м. Київ відбувся семінар Welcome to Kaaral. Перукарі київських салонів познайомилися з фарбниками та доглядом за волоссям та побачили неперевершену роботу продуктів на моделях. Семінар провела технолог Kaaral Тетяна Продайко.              

20/02/2018 Стрижки для ідеальних блондинок від ТМ Mirella в м. Черкаси

20 лютого успішно пройшов майстер-клас "Стрижки для ідеальных блондинок" від ТМ Mirella в м. Черкаси. 6 модних стрижок та фарбувань з технологами бренду Юрієм Люміним та Валентиною Багдасаровою.                                          Відео з майстер-класу

19/02/2018 Семінар з реконструкції волосся ТМ Prosalon

19 лютого відбувся семінар "Реконструкція волосся" від ТМ Prosalon у м. Дніпро. Семінар провели два технологи бренду: Віра Танська та Тетяна Максимчук. Майстри змогли дізнатися про різні способи роботи з лінійкою Keratin Style, лікування волос за допомогою ампул, вірішення пробелем фарбованого волосся, термо-регенерацію волосся. Кожен учасник семінару міг спробовати на практиці кожну процедуру.                            

08/02/2018 Сімінар “Відкриті техніки фарбування” від Kaaral у м. Дніпро

З 5 по 8 лютого у м. Дніпро відбулася серія майстер-класів "Відкриті техніки фарбування". Технолог Kaaral Яна Чаплицька детально розібрала усі наймодніші техніки та відтворила на моделях найбільш  складні роботи.               

06/02/2018 Навчання технологів ТМ Prosalon у Польщі

Технологи ТМ Prosalon взяли участь у навчанні в міжнарожній академії Prosalon разом з технологами з усієї Європи. З 03 по 06 лютого Віра Танська, Тетяна Максімчук, Світлана Лещенко та Наталя Ковальчук у Варшаві навчилися працювати з новою лінійкою Protein Therapy та фарбувати волосся без ушкоджень з Art Plex, спробували оновлену лінійку Intensis та відвідали виробництво.  Провели семінар головний технолог бренду  Яцек Дердонь, та технологи Марина Зайковська та Ізабелла Кудлович.                         [...]

18/01/2018 Семінар Maraes у м. Дніпро

18 січня у м. Дніпро відбувся семінар по роботі з лінійкою Maraes  для торгівельних представників та супервайзерів з Києва, Дніпра, Кривого Рогу та Запоріжжя. Семінар провела технолог Яна Чаплицька.