360

Зроблено в Італії

360 Hair Professional — італійський бренд професійної косметики для волосся, розроблений на основі інновацій та передових формул beauty індустрії. Поєднує у собі високоякісні інгредієнти, а також технології та дослідження, у результаті яких виробляються дієві продукти з чарівними ароматами та чудовими текстурами.

Вся продукція 360 виробляється з ретельно підібраними та натуральними інгредієнтами, що забезпечують безліч переваг та чудову ефективність. Використання натуральних активних компонентів дарує дбайливе очищення, зволоження та живлення. Вітаміни, амінокислоти, рослинні екстракти та олії у складі продукції активізують захисні функції клітин, надають заспокійливу, охолоджувальну, протизапальну та тонізуючу дію, підтримують водний баланс.

Три основних напрямки продукції: фарбування, догляд та стайлінг.

Color – система фарбування, що гарантує максимальне покриття сивого волосся та блиск, пропонуючи широку палітру кольрів. Великий асортимент інтенсивних та гламурних барвників, із більш ніж 80 відтінків та багатий вибір тонерів, що не містять аміаку, дозволяє створювати блискучі та стійкі кольори.

Styling – універсальні та унікальні формули для ідеального результату укладки та зачіски. Ця лінійка підходить для моделювання, скульптурування, створення форми та підтримання будь-якого образу.

360 CARE

Всі продукти доглядової серії створені виключно для гармонійної взаємодії з фарбниками серії Color. Завдяки цьому можна досягти найкращих результатів зовнішнього вигляду і стану волосся.

Care – продукти для догляду, створені для забезпечення здоров’я, сили, блиску та краси волоссю. Повний спектр професійних продуктів для всіх типів волосся:
Daily – для щоденного догляду;
Be Color – для захисту кольору фарбованого волосся;
Be Curl – для приборкування кучерявих завитків;
Be Liss – для розгладження неслухняного волосся;
Be Fill – для живлення та відновлення;
Be Silver – догляд для блондинок;
Be Cool – додаткова лінія для блонду на основі деревного вугілля;
Be Volume – для додання об’єму тонкому волоссю;
Quick Treat – швидкодіючий догляд для всіх типів волосся.