MIRELLA PROFESSIONAL

Для слов'янського типу волосся

Mirella Professional – бренд професійної косметики і барвників для волосся. Засоби розроблені спеціально для слов’янського типу волосся і створені провідними італійськими технологами на базі останніх інноваційних розробок.

У асортименті Mirella Professional ви знайдете весь спектр засобів для домашнього та салонного застосування, призначених для різнобічного та всеосяжного догляду за волоссям: від фарб, засобів догляду за волоссям відповідно до структури і стану, до продуктів для стайлінгу та укладання.

Продукція бренду поділяється на кілька категорій. Кожна з них має свої особливості та призначення:

Coloration – все, що потрібно для професійного фарбування: стійкий фарбник, універсальні окисники, пудри, вершки. Продукція для фарбування від Mirella Professional дозволить легко, швидко і безпечно освітлити, зробити тонування або пофарбувати волосся у бажаний колір завдяки широкій палітрі тонів, а також захисним компонентам, що водночас надають волоссю м’який догляд.

Tecnico – серія для салонного застосування, що об’єднує в собі технічні засоби обмеженої функціональності, які необхідні майстру для підготовки волосся до перукарських процедур і для їх правильного завершення.

Your BLONDesty – догляд за світлим волоссям. Серія для сивого, освітленого та знебарвленого волосся, яка посилює красиві відтінки блонду і нейтралізує небажані, допомагаючи вирішити проблеми тьмяності та стійкості кольору, пожовтіння волосся.

Hair Factor – це професійна лінія засобів по догляду за волоссям, яка враховує всі потреби перукаря, а також особливості кожного типу волосся. Засоби підходять для частого використання, збагачені активними компонентами, які регенерують, відновлюють, захищають та комплексно доглядають за волоссям. Серія рекомендована як для салонного використання, так і для підтримки ефекту у домашніх умовах.

Beeform – глибоко відновлювальна серія на основі бджолиного маточного молочка і протеїнів пшениці. Продукти відновлюють структуру волосся, покращують його стан, надають глибоке зволоження, м’якість та блиск.

Keratin – серія продуктів, які допомагають відновити і зберегти баланс кератину всередині волосся. Зміцнюють волосяний стрижень, насичують волосся кератином, забезпечуючи йому здоров’я та захист від впливу зовнішніх негативних факторів.

Style – сучасні стайлінгові засоби для майстрів салонів і для домашнього застосування. Оберігають волосся від впливу гарячих приладів та допомагають створити будь-який образ, укладку чи зачіску для різного типу волосся.

Soft Spa

Містить потужний комплекс морських водоростей та натуральних олій, які сприяють регенерації локонів зсередини. Його м’яка формула дбайливо очищає, водночас насичуючи мінералами та мікроелементами шкіру голови і структуру волосся. Комплекс водоростей надає антиоксидантну,  омолоджувальну, зміцнювальну дію. Сприяє прискоренню росту волосся, відновлює його здоровий блиск і еластичність.

logo-LAMI

LAMI ACTION – процедура для ефекту ламінування. Містить комплекс поживних олій для зволоження та пом’якшення волосся. Сприяє регенерації пошкоджених ділянок кутикули волосу, запобігає ламкості. Гудролізований кератин у складі збільшує міцність локонів, покращує їх слухняність та еластичність.