Lux Keratin Therapy

Бренд LUX KERATIN THERAPY – лідер серед засобів для кератинового випрямлення волосся. Розробка продукції на основі безформальдегідної американської формули, дає можливість одержати випрямлення волосся, як в салонах, так і самостійно в домашніх умовах.

 

Кератинове випрямлення – процедура, спрямована на випрямлення хвилястого, кучерявого волосся та пухнастого волосся. Окрім безпосереднього випрямлення волосся набуває блиску, здорового зовнішнього вигляду з глянцевим ефектом. Цей ефект досягається завдяки наявності в складі нанокератинових частинок, які природним шляхом заповнюють структуру волосся кератиновим компонентом, а також гармонійним поєднанням ефірних олій та рослинних компонентів з протеїновим підживлюванням. Процедура носить не лише стайлінговий характер, але й терапевтичний, сприяючи наповненню волосся кератином.

 

Продукція представлена серіями в залежності від типу волосся, відновлювальною олією та випрямлячем.

Серія Collagen – для нормального та помірно кучерявого волосся

Серія Protein – для товстого та дуже кучерявого волосся. Надійні засоби аби позбутися зайвого об’єму та забути за «ефект кульбаби»

Серія Intensive Keratin  – для випрямлення дуже кучерявого, афро типу волосся. Найпотужніші засоби для випрямлення волосся, вирівнює найтугіші завитки.

Серія Botanicals – преміум рослинний комплекс для світлого волосся.

 

Для м’якого згладжування без пошкодження волосся використовують вібраційний випрямляч. Нано-титанове покриття дає максимальну інфрачервону теплоту , революційна смужка потужних інфрачервоних вогнів заповнює волосся м*яким теплом глибоко всередині. Ефективне вирівнювання за допомогою одного проходу, блиск та термозахист.

 

Легка олія Renewal Keratin, що миттєво лагодить розщеплені кінчики, зменшує пошкодження і підвищує ефективність волосся. Кератиновий протеїн проникає в кутикулу волосу та зв’язує крихкі, розбиті лусочки, допомагає відновити силу та вологість, запобігає подальшому пошкодженню.

 

 

Підсумком використання кератинового випрямлення є:

– Ефектно-гарне, пряме волосся з природним блиском;

– Наповнення волосся кератином і протеїном, що позитивно впливає на загальне здоров’я волосся, припиняє «січення» кінчиків;

– Де-електризація волосся, відсутність ефекту «пухнастості» в період підвищеної вологості.