Кааral

11

ІСТОРІЯ
У 1981 році в італійському містечку Монтенеро ді Бісачіа (Montenero di Bisaccia) розпочала свою роботу невелика компанія Molisana Cosmetici, що спеціалізується на виробництві лікувально-косметичних лосьйонів для догляду за волоссям. З моменту створення і до першої участі в професійній виставці Cosmoprof в 1993 році компанія зуміла зайняти міцні позиції на італійському ринку і заслужити довіру серед фахівців.
У 1994 році компанія створила принципово нову лінію по догляду за волоссям KAARAL і вдосконалила дизайн вже відомого бренду DpNA.
Зараз продукція Kaaral відома в країнах Європи, північної Америки та Південно-Східної Азії, в Японії, Китаї та Росії. З 2009 року косметика KAARAL представлена ​​в Україні.

ФІЛОСОФІЯ
Наша головна цінність – згуртована команда однодумців, професіоналів у своїй галузі. Це основна творча сила, яка дозволяє нам рухатися вперед, отримувати задоволення від творчості і впевнено дивитися в майбутнє.

Ентузіазм і цілеспрямованість надихають нас і спонукають до створення нових продуктів і вдосконалення вже існуючих. Ми прагнемо, щоб наші відносини з клієнтами будувалися на основі довіри і взаємовигідного співробітництва. Все це дозволяє нам гарантувати високу якість продукції, вести зважену цінову політику і надавати максимальну підтримку нашим партнерам. Ми раді, що натомість отримуємо вдячність і довіру клієнтів і вдячні кожному, хто оцінив наші досягнення гідно.

ЛІНІЙКИ ПРОДУКЦІЇ: